السلام علیک یا امام رضا (علیه السلام)

        دل خسته ز راه باز مهمان آمد

با کوله ای از نیاز مهمان آمد

 در خانه تو "کبوترانه" آقا

از پنجره های باز مهمان آمد 

 هم پای مجاور تو را می بوسم

 هم صورت زائر تو را می بوسم

انگار ضریح توست در آغوشم

 وقتی لب شاعر تو را میبوسم

 

/ 46 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مظاهر کثیری نژاد

هواي دلم ابريست، چند وقتي ست پنجره ام رو به آفتاب باز نمي شود. استخوان شعرم نرم شده است... به نام خالق ادب اولين غزل رو براي كلبه جديد،آرايش مي دهم. با غزلی به روزم و در انتظار شما. ×××××××××××××××××××××× راستی به اطلاع همه دوستان برسونم که از این به بعد با این آدرس جدید به خرابه ام سر بزنید.اگر هم احیانا من حقیر رو لینک کردید آدرس رو به لینک جدید وصل کنید.البته فقط برای اینکه غبار فراموشی روی سینه ام سنگینی نکنه.والا صاحب اختیار ما هم هستید. ممنون و یا علی

محفل شعرای آیینی همدان

فراخوان نخستين سوگواره ي سراسري شعر هيات محفل شعراء آييني همدان با همكاري سازمان جوانان استان همدان، اقدام به برگزاري نخستين سوگواره ي سراسري شعر هيات نموده است. لذا از همه شاعران عزيز كشور دعوت مي شود تا آثار خود را با عنايت به محور سوگواره، حداکثر تا تاريخ بيستم آبانماه 1388 به دبیرخانه سوگواره ارسال نمایند. لازم به ذكر است كه اين سوگواره با محوريت مناسبتهاي ماه محرم برگزار ميشود و محدوديتي در قالب اشعار ارسالي وجود ندارد. از صاحبان آثار برتر دعوت به عمل خواهد آمد و به نفرات برگزيده هديه، لوح تقدير و تنديس جشنواره اهدا خواهد شد. شاعران گرانقدر ميتوانند آثار خود را حداكثر تا 20 آبانماه 1388 از طريق : - درج پيام خصوصي در وبلاگ nasimesepide.blogfa.com - ارسال به پست الكترونيكي payboos@yahoo.com و يا بصورت پستي ( يكرو تايپ شده در قطع A4) به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند. نوشتن نام و نام خانوادگی- آدرس- و شماره ی تلفن الزامی است. لازم به ذكر است آثاری که در برنامه هاي مشابه شرکت داده شده و حائز رتبه شده باشند مورد داوری قرار نخواهند گرفت. آدرس دبیرخانه: همدان – خيابان ميرزاده ع

سید

سلام ، این شعر رو شنیدی ؟! با خنده قیل و قال عاشق هستیم تا جایزه و مدال عاشق هستیم یکبار بیا تو امتحان کن ما را با چاقو و پرتقال عاشق هستیم ؟

مهدی تقی نژاد

سلام نام تو کبوتری ست در آغوشم وقتی که ضریح دوست را می نوشم اینجا که همیشه مثل دریا جاری ست اینجا که ردای عشق را می پوشم البته همین جوری آمد جدی نگیرید.

مظاهر کثیری نژاد

سلام! از دوستان خودم هم عذر می خوام که مدتی سرگرم خودم بودم و هیچ گونه فعالیتی نداشتم و نظری هم برای اونها نگذاشتم.امیدوارم به لطافت دلشون من رو ببخشند. با چهار رباعی به روزم و چشم به راه دوستان خودم می مانم تا در را باز کنند و به دیدار بیماری از جنس نشئه های محبت بیایند. عیادت بیمار مستحب است.پس سری بزنید.

روز دهم @ @ @ @ @ @ @ @ @ @

سلام ::::::::::::::::::::::::::::::::: خبر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فراخوان آثار ادبي عاشورايي "روزدهم" شعر نثر ادبي داستان مهلت ارسال آثار تا پايان آبان ماه برا اطلاع بيشتر همين حال سري بزنيد به: www.roozedahom.ir "مرکز پژوهش و نشر فرهنگ عاشورا- دزفول"

حمیدرضا جوادزاده

با چند خاک خورده ی دفتر شعرم به روزم اگه تشریف بیارید خوشحال میشم یا علی مدد